
X MIEDZYNARODOWY TURNIEJ POD WAWELEM 31.03-2.04.2023
Kacper Kuźniarek zdobył srebrny medal podczas międzynarodowych zwodów, które odbyły się w miniony weekend w Krakowie. Kacper po raz pierwszy wykonał podwójne salto (finałowy skok) startując w III klasie sportowej.
W turnieju udział wzięli najlepsi zawodnicy z całej Polski oraz goście zawodnicy z Ukrainy, Belgii, Azerbejdżanu i Izraela.
Serdecznie gratulujemy!!!
KS.WTG POZNAŃ