Osiągnięcia

Jan Czernek (ur. 2007) janek_czer (Instagram)

  • Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, Pucharów Polski i turniejów Ogólnopolskich.
  • Zwycięzca Ogólnopolskich zawodów „Młode Talenty” Piaseczno 2018
  • Zwycięzca Międzynarodowych zawodów „Turniej Pod Wawelem”  Kraków 2017
  • VI miejsce w skokach na ścieżce oraz V miejsce na podwójnej mini-trampolinie w turnieju międzynarodowym „Scalabiscup” 2019 Santarem, Portugalia.
  • Członek kadry narodowej w skokach na ścieżce od 2018 roku ( MŚ Tokio 2019, MŚ Baku 2021 )
  • Mistrz Polski 2020 w skokach akrobatycznych na ścieżce (Drzonków 2020r.)
  • II miejsce – Międzynarodowy Turniej Pod Wawelem 2022
  • 6 miejsce – Mistrzostwa Europy Juniorów. Rimini, Włochy 2022

Natalia Kuźniarek (ur. 2011)

  • III miejsce w Pucharze Polski – Poznań 2019
  • III miejsce w Ogólnopolskich zawodach „ Młode Talenty” – Kraków 2019
  • II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików – Poznań 2020
  • Vice Mistrzyni Polski 2021 w skokach akrobatycznych na ścieżce (Wilkowice 2021r.)
  • I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju – Libiąż 2021r.
  • I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju 'Młode Nadzieje” – Warszawa/Chotomów 2021r.
  • II miejsce w Pucharze Polski – Poznań 2022r.
  • I miejsce – Międzynarodowy Turniej Pod Wawelem 2022r.
  • I miejsce – Puchar Polski, Olkusz 2022r.

Kacper Kuźniarek (ur. 2013)

  • I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju „Młode Nadzieje” – Warszawa 2019
  • II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików – Poznań 2020
  • II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju „Młode Nadzieje” – Warszawa 2020
  • I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Poznań 2021
  • I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju – Libiąż 2021
  • I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju „Młode Nadzieje” – Warszawa/Chotomów 2021r.
  • I miejsce w Pucharze Polski – Poznań 2022r.
  • I miejsce – Międzynarodowy Turniej Pod Wawelem 2022r.
  • I miejsce – Puchar Polski, Olkusz 2022r.

Liliana Feledziak (ur. 2013)

  • I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Małopolski – Libiąż 2020
  • III miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików – Poznań 2020
  • II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju „Młode Nadzieje” – Warszawa/Chotomów 2021r.
  • III miejsce – Międzynarodowy Turniej Pod Wawelem 2022r.

Lucjan Feledziak (ur. 2015)

  • I miejsce w Ogólnpolskim Turnieju „Młode Nadzieje” – Warszawa 2020
  • II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju – Libiąż 2021
  • II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju „Młode Nadzieje” – Warszawa/Chotomów 2021r.

Szymon Pszczoła (ur. 2013 )

  • III miejsce w Pucharze Polski – Poznań 2022r.
  • II miejsce – Puchar Polski, Olkusz 2022r.

Kacper Pszczoła (ur. 2016 )

Brak możliwości komentowania.